Κυριακή 21 Μαρτίου 2010

ΕΝΩΣΗ ΔΡΟΣΕΡΟΥ ΜΟΥΡΙΑΣ - ΚΟΖΙΑΚΑΣ 4 - 0

Εύκολη νίκη πέτυχε η Ένωση σήμερα το πρωί επί του Κόζιακα στο γήπεδο Μουριάς και επέστρεψε στις νίκες, μετά την ισοπαλία της προηγούμενης αγωνιστικής με τη Λυγαριά. Στο α' ημίχρονο οι παίκτες της Ένωσης υποτίμησαν τον αντίπαλο και παρουσιάζοντας μέτρια εικόνα αποχώρησαν για τα αποδυτήρια, έχοντας σκοράρει λίγα δευτερόλεπτα πριν. Στην επανάληψη όμως η ομάδα μπήκε αποφασισμένη στον αγωνιστικό χώρο και προσφέροντας γκολ και θέαμα, επικράτησε εύκολα του Κόζιακα με τελικό σκορ 4 -0. Τα γκολ πέτυχαν 45'-51'Κολότσιος, 58' Ζυγολίκας και 64' Τζέλιος.

ΣΥΝΘΕΣΗ: Πανουργιάς Γ., Κίτρος Α., Χεμπάσι Κ., Τσέτσας Π. (40' Κράβαρης Π.), Μπελετσιώτης Ι., Γερούκος Ι.(69' Αλεξανδρής Στ.), Νταλούκας Αθ., Τζέλιος Αθ., Τσαρούχας Β., Κολότσιος Αν., Ζυγολίκας Ε.(72' Σαργιώτης Κ.)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Μπούρας Κωνσταντίνος

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τουτούκης (Λεωνίδας Κ. - Ασσιά)